• Real Beauty Manifesto  Lanikai Organic džiaugiasi prisijungę Real Beauty Manifesto, kurio tikslas apjungti natūralios ir ekologiškos kosmetikos gamintojus bei prekybininkus, siekiant integracijos į dorą, sąžiningą, atvirą ir aplinką tausojančią bendruomenę.
  RBM logotipas  informuoja vartotojus, kad produktai yra pagaminti iš rūpestingai atrinktų natūralių medžiagų. Ekologiškos kosmetikos prekiniai ženklai tvirtai laikosi griežtų savo produkcijos sudedamųjų dalių kokybės ir kilmės standartų, nustatytų jų veiklą reglamentuojančių institucijų.

  Kokios VERTYBĖS mums yra svarbios:

  - Tyrumas, ekologiškumas – mūsų produktų sudėtyje nėra kenksmingų chemikalų ir toksinų, mes skatiname natūralų ir ekologišką gyvenimo būdą siekiant apsaugoti mūsų sveikatą, mūsų planetą ir mūsų vaikų ateitį.
  - Gyvūnų apsauga – mes esame prieš bandymus su gyvūnais kosmetikos prekių gamyboje ir atsisakome pardavinėti su gyvūnais bandytus produktus.
  - Sąžiningumas –  mes nepritariame nerealistiškiems grožio idealams, kas įtakoja žemą savigarbą ir valgymo sutrikimus. Mes siekiame skatinti ir remti lygybę ir veikti be išankstinio nusistatymo.
  - Bendrumas – mes pritariame lygioms galimybėms ir palaikome mažas vietines įmones siekiant bendrai skatinti sveiką ekonomiką.
  - Skaidrumas – mes tikime, kad kaina, kuria Jūs mokate už produktą, turi atspindėti produkto sudedamųjų dalių vertę, sudedamosios dalys turi būti aiškiai nurodytos produkto etiketėje.
  - Ekologinės pusiausvyros išlaikymas (nepakenkiant gamtos ištekliams) – mes stengiamės pakartotinai panaudoti savo veiklos atliekas ir aktyviai mažinti jų kiekį.

  Mūsų tikslas, kad šios vertybės taptu grožio standartu ne tik kosmetikos pramonėje bet ir kiekvienam iš mūsų!

  Daugiau informacijos apie Real Beauty Manifesto rasite paspaudę čia.