• Naujienos

  Ylang Ylang - pažintis su vienu žinomiausių eterinių aliejų

  2017/05/19

  Ylang Ylang pavadinimą neabejotinai girėjote, tačiau ar žinote, kuo išskirtinis šis eterinis aliejus?
  Pravėrus Ylang Ylang eterinio aliejaus buteliuką, jūsų uoslę pasieks aštriai saldus, svaiginantis gėlių aromatas, su juntama narzicų nata. Eterinio aliejaus aromatas - pirmasis kriterijus, į kurį turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi šį gaminį. Jei kvapas nėra priimtinas, ieškokite kito varianto, nesvarbu, kokios patrauklios šio savybės bebūtų - eterinis aliejus turi būti malonus uoslei, o ne kelti neigiamas emocijas. 

  Brandžios odos priežiūra arba dovanų idėjos Motinos dienai

  2017/05/05

  Artėjant neabejotinai šilčiausiai metų šventei - Motinos dienai, turėtume prisiminti, jog mūsų mamos nėra vien atsidavusios namų židinio saugotojos, vien gaminančios, skalbančios ir šveičiančios. Visų pirma jos - moterys, norinčios kuo ilgiau išsaugoti galimybę jaustis patraukliomis savo bei aplinkinių akyse. Ieškant dovanos mamai, pravartu pasidomėti brandžios odos priežiūros ypatumais ir pasirūpinti, jog bent viena ekologiška kosmetikos priemonė, padedanti šią puoselėti, atsidurtų kaip priedas prie dovanojamos tulpių puokštės. 

  Ekologiškomis priemonėmis dažyti margučiai - akiai įspūdingas, o sveikatai nekenksmingas rezultatas

  2017/04/14

  Net ir nežinantys, jog velykinis margutis simbolizuoja atgimimą bei atsinaujinimą, be šio akcento neįsivaizduoja savo šventinio stalo - su tokia tradicija užaugome mes, ją įskiepyti norime ir savo vaikams. Tiesa, metai iš metų žiūrėti į identiškai atrodančius margučius nesinori - smagu nustebinti tiek šeimos narius, tiek ir svečius. Interneto platybėse apstu idėjų - imk ir rinkis. Tačiau vienų įgyvendinimui fiziškai pritrūkstame laiko (margučių skutinėjimas ir dažymas vašku - įspūdingos, tradicijas menančios technologijos, visgi, norint atrasti laiko šias išbandyti, dažnai tektų pasiimti atostogas...), kitos atbaido savo komerciškumu (populiarieji kiaušinių lipdukai) ar...potencialiu pavojumi sveikatai. Išeitis - margučių dažymas ekologiškomis priemonėmis.

  Kvapiųjų pavojų alternatyva - ekologiškos namų kvėpinimo priemonės

  2017/03/29

  Pildydami buitinės techninės "arsenalą", nepamirštame pasirūpinti ir aerozoliniais oro gaivikliais. Keletas purkštelėjimų, apgaubiančių patalpą nuostabiu aromatu - akcentas, būtinas namų ruošos darbų vainikavimui. Kaip gi dovanėlės be kvapiųjų žvakių! Juk šios nepamainomos tiek romantiškos vakarienės metu, tiek gulint vonioje su mėgstama knyga. Nepamirškime smilkalų, elektrinių oro gaiviklių, vadinamųjų namų kvapų, bei kitų priemonių, kurių pagalba siekiame panaikinti nemalonius kvapus, atnešti į namus gaivą ir sukurti jaukią atmosferą, tačiau tokiu būdu atveriame duris...kvapiesiems pavojams. 

  Nepasiduokite strijoms!

  2017/03/20

  Kūdikį ant rankų sūpuojančios ar dar mažylio tik laukiančios mamos gali patvirtinti, jog pilvas nėra didžiausias nepatogumas. Strijos nėštumo metu arba po gimdymo – štai su kuo tenka susidurti daugiau nei 50 procentų nėščiųjų. Medikai ragina: nesėdikite pasyviai ir nelaukite, ar genetika nusišypsos ir šį kartą – kompleksinės kovos priemonės su strijomis, jei visiškai ir neapsaugos nuo jų atsiradimo, tai bent sumažins kiekį ar padės greičiau panaikinti. 

  Švelni ir graži kūdikio odelė - tik rūpestingos mamos dėka!

  2017/03/20

  Mamos, turinčios mažylį namuose, tokius epitetus kaip "švelni it kūdikio odelė" vartoja retai. Pastarosios žino, jog kūdikių oda yra itin jautri bei reikalaujanti išskirtinės priežiūros: minėtas švelnumas neretai pasiekiamas itin didelių pastangų dėka.

  Raukšlių atsiradimą galime paskatinti net patys to nežinodami

  2017/03/01

  Nors smulkiomis raukšlelėmis papuoštas veidas dažnai vyresnei moteriai suteikia brandaus, subtilaus žavesio, tačiau daugumai mūsų šios odos "vagelės" primena apie nenumaldomai bėgančius metus. Žinome, jog raukšlių kiekį bei jų atsiradimo laiką lemia ne tik genetika: tai taip pat priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo, patiriamų emocijų, naudojamų kosmetikos priemonių bei kai kurių, iš pirmo žvilgsnio nekaltų, įpročių. Galime pažadėti: perskaičius straipsnį, kažkas iš jūsų nuspręs pakeisti miegojimo pozą, o kažkas - atsisakys pakelio kramtomosios gumos. 

  Jautri oda - ne atskiras odos tipas: šis "džiaugsmas" gali aplankyti kiekvieną mūsų

  2017/03/01

  Sausa, riebi, mišri, normali - kiekviena moteris, besirūpinanti savo grožiu, šiuos odos tipus galėtų išvardinti pabudinta vidury naktie tarsi tėvemūsų. Kaip kitaip, juk nuo pastarųjų priklauso tiek kosmetikos priemonių pasirinkimas, tiek ir grožio procedūrų ypatumai. Dalis skaitančiųjų tikriausiai suskubtų pasiteirauti, kodėl pamiršome paminėti jautrios odos tipą? Ant kai kurių kosmetikos priemonių pakuočių iš tiesų yra užrašas, jog pastaroji skirta jautriai odai. Tačiau jautri oda - ne atskiras tipas, o odos būklė, įtakota tam tikrų kenksmingų faktorių. Kokie yra jie bei kokiomis ypatybėmis išsiskiria jautrios odos priežiūra?

  Ekologijos priešai: kaip savo darbą atlieka kosmetikos priemonių sudėtyje esantys cheminiai komponentai?

  2017/02/28

  Ekologijos idėjoms paprieštarauti išdrįstų retas. Kiekvienas iš prigimties esame savanaudis, tad geresnės išvaizdos bei stipresnės sveikatos perspektyva vilioja, o mintis, jog prisidedame prie planetos išsaugojimo, taip pat imponuoja. Žodžiu, ekologijai visi choru sakome "taip", tačiau paprašyti įvardinti, kurie konkretaus kosmetikos gaminio sudėtyje esantys ingredientai yra kenksmingi ir kokį neigiamą poveikį šie gali turėti, sutrinkame - pamiršome, o galbūt niekada per daug į tai ir nesigilinome. Taip, apie pozityvius dalykus kalbėti maloniau, tačiau šiuo atveju informacija gali padėti formuoti sąmoningo pirkimo įpročius: žinosime, ką perkame ir už ką mokame, o ne aklai pasitikėsime reklama ar kažkieno rekomendacijomis. 

  Natūralūs kvepalai - nuostabių aromatų bei ekologijos darna

  2017/02/28

  Kas rytą, išeidamos pro duris į darbą ar vakare, besiruošdamos į vakarėlį, nepamirštame kvepalų. Šie - būtent tas akcentas, kurio reikia norint iki galo išpildyti nepriekaištingą garderobą bei makiažą. Vienos mėgsta saldžius, kitos - gaivesnius ar "sunkesnius": kvepalai tampa mūsų "vizitine kortele", išskiriančia iš minios bei suteikiančia pasitikėjimo. Tačiau ar kada nors susimąstėte, jog medžiagos, įeinančios į mėgstamų prabangių kvepalų sudėtį nėra draugiškos nei jums, nei aplinkai? Alternatyva žmonės, vertinantiems natūralumą bei ekologiją, prieinama parfumerijos srityje - šiems siūlomi natūralūs kvepalai. 

  Rodoma nuo 1 iki 10 iš 54 (6 puslapių)