• Frankincenso (bosvelijų) hidrolatas, ekologiškas 100ml

  Frankincenso (bosvelijų) hidrolatas, ekologiškas 100ml

  • 22.50€

 • Prekės kodas: BALM036
 • Ar turime: Ne

 • Gaukite el. laišką, kai turėsime šią prekę.  Purkškite ant švarios odos, kad atstatytumėte odos gyvybingumą.

  Bosvelijų (Frankincense) hydroladas, distiliacijos būdu išgautas iš Bosvelijų eterinio aliejaus.


  BALM BALM Frankincenso (bosvelijų) hidrolatas, ekologiškas 100ml

  100% natūralus ir ekologiškas

  Frankincenso (smilkalinių bosvelijų) hidroladas - raminantis, vėsinantis ir meditacinis produktas, distiliacijos būdu išgautas iš Bosvelijų eterinio aliejaus.

  Daugiau apie Balm Balm Frankincenso (smilkalinių bosvelijų) veido priemones:

  Tai trys nepaprastai efektyvūs, ekologiški produktai (gilaus valymo balzamas, hidrolatas ir lengvas veido aliejus), kurie užtikrins jūsų odos sveiką išvaizdą ir jaunatviškumą.
  Visi produktai yra pagaminti iš ekologiškų aliejų ir vaško, o kiekvienas produktas veikia atskirai, papildydamas vienas kitą, todėl tinka visiems odos tipams. Jūsų oda sugers tiek vertingųjų sudedamųjų produkto dalių, kiek jai reikia.
  Naudokite šias priemones atskirai arba drauge, susidarius odos priežiūros režimą (1, 2 ir 3 žingsniui). Bet kokiu atveju jau netrukus galėsite džiaugtis iš tiesų sveika bei spindinčia oda.
  Frankincense priemonės yra gerai žinomos dėl odą jauninančių savybių, tačiau ar žinojote, jog jos taip pat pagerina gilųjį kvėpavimą ir, drauge, kraujotaką? Gera kraujotaka lemia gražią odą, taigi.. giliai įkvėpkite aromato, kurį skleidžia mūsų nuostabūs „Frankincense Facial“ veido priežiūros produktai ir leiskite kvėpuoti ir savo odai.

  Sertifikuotas ekologiškas produktas pagamintas Didžiojoje Britanijoje.

  Susijusios prekės