• Damaskinių rožių vanduo hidrolatas, ekologiškas

  Damaskinių rožių vanduo hidrolatas, ekologiškas

  • 9.99€

 • Prekės kodas: BALM026_1
 • Ar turime: Ne

 • Gaukite el. laišką, kai turėsime šią prekę.   Galima naudoti kaip veido toniką, prausiklį, skalauti plaukus, įsipilti į vandens vonias. Kasdien prižiūrėdami veidą užpurkškite šios priemonės ant švarios odos. Taip pat produktą galima naudoti kaip viso kūno gaviklį, natūralius kvepalus ar tonizuojančią priemonę.

  Visi ingredientai - ekologiški.

  Rosa Damascena Flower (damaskinės rožės) distiliatas

  *Šis produktas yra ypač subtilus ir turėtų būti laikomas vėsioje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.

  100% ingredientų ekologiški.

  Visų tipų odai, ypač sausai ir mišriai.

  BALM BALM Ekologiškas damaskinių rožių vanduo hidrolatas  - veikia kaip veido tonikas, tačiau produktą galima naudoti ir kaip viso kūno gaiviklį, natūralius kvepalus ar tonizuojančią ir odą atgaivinančią priemonę.  Drėkina odą, tinka visų tipų odai, taip pat jautriai, brandžiai.  Galima naudoti ne tik kaip gaivinamąją priemonę odai, bet ir skalauti juo plaukus, įsipilti į vandens vonias. 

  Laikyti vėsioje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.

  Sertifikuotas ekologiškas produktas pagamintas Didžiojoje Britanijoje.

  BALM BALM tai pripažinimą pelniusi D.Britanijos 100% ekologiškos odos priežiūros priemonių kompanija, kurios visi produktai yra pagaminti iš plačios paskirties natūralių ir ekologiškų balzamų. Jie gali būti naudojami visam kūnui, tinka jautriai odai ir net kūdikiams. „Balm Balm“produktų asortimentui yra suteiktas „Soil Association“ ekologiškų produktų sertifikatas. Kompanijos tikslas buvo sukurti prekinį ženklą, kuris būtų paprastas, skaidrus, 100% ekologiškas ir sertifikuotas bei kurį sau galėtų leisti nusipirkti kiekvienas.  Susijusios prekės

  Pelargonijų lūpų balzamas 7ml
  Pelargonijų veido balzamas, ekologiškas 30ml