• Pelargonijų lūpų balzamas, ekologiškas 10ml

  • 6.50€

 • Prekės kodas: BALM006
 • Ar turime: Ne

 • Gaukite el. laišką, kai turėsime šią prekę.  Užtepkite ant suskirdusių, sausų lūpų arba ant bet kokios kitos zonos, kurią reikia sudrėkinti ir pamaitinti.
  Didesniems plotams išspauskite šiek tiek daugiau „Balm Balm“ balzamo, sušildykite tarp pirštų galiukų, o tada užtepkite.
  Visus „Balm Balm“ produktus reikia laikyti vėsioje vietoje (žemesnėje nei 30 °C temperatūroje). Kadangi produktai yra 100 % natūralūs, per šiltoje aplinkoje jie ištirps.

  Naudingas patarimas: užtepkite šiek tiek balzamo už ausų arba ant pulsuojančių vietų ir galėsite mėgautis paslaptingu ir švelniu aromatu.

  Visi ingredientai - ekologiški.

  Butyrospermum parkii (taukmedžio sviestas)
  helianthus annuus (saulėgrąžų aliejus)
  cera alba (bičių vaškas)
  calendula officinalis (medetkų aliejus)
  simmondsia chinensis (jojobos aliejus)
  pelargonum graveolens roseum (rožinės pelargonijos aliejus)

  100% ingredientų ekologiški

  BALM BALM Pelargonijų lūpų balzamas lygina, drėkina ir maitina lūpasi. Balzamas išsiskiria ypač maloniu, energizuojančiu ir moterišku aromatu.

  Sertifikuotas ekologiškas produktas pagamintas Didžiojoje Britanijoje.

  BALM BALM tai pripažinimą pelniusi D.Britanijos 100% ekologiškos odos priežiūros priemonių kompanija, kurios visi produktai yra pagaminti iš plačios paskirties natūralių ir ekologiškų balzamų. Jie gali būti naudojami visam kūnui, tinka jautriai odai ir net kūdikiams. „Balm Balm“produktų asortimentui yra suteiktas „Soil Association“ekologiškų produktų sertifikatas. Kompanijos tikslas buvo sukurti prekinį ženklą, kuris būtų paprastas, skaidrus, 100% ekologiškas ir sertifikuotas bei kurį sau galėtų leisti nusipirkti kiekvienas.

  Susijusios prekės