• Arbatmedžio lūpų balzamas 7ml

  • 5.00€

 • Prekės kodas: BALM003
 • Ar turime: Ne

 • Gaukite el. laišką, kai turėsime šią prekę.  Užtepkite ant suskirdusių, sausų lūpų arba ant bet kokios kitos zonos, kurią reikia sudrėkinti ir pamaitinti.
  Didesniems plotams išspauskite šiek tiek daugiau „Balm Balm“ balzamo, sušildykite tarp pirštų galiukų, o tada užtepkite.
  Visus „Balm Balm“ produktus reikia laikyti vėsioje vietoje (žemesnėje nei 30 °C temperatūroje). Kadangi produktai yra 100 % natūralūs, per šiltoje aplinkoje jie ištirps.


  Naudingas patarimas: naudokite kaip lūpdažio pagrindą arba užtepkite ant lūpų dažų ir išgausite „spindesio su spalva“ efektą.


  IŠBANDYKITE – pabandykite „Fragrance free lip balm“ lūpų balzamą naudoti makiažo nuvalymui – užtepkite ir nuvalykite servetėle. Kas galėjo pagalvoti, kad viena tūbelė gali tiek daug?


  Visi ingredientai - ekologiški.

  Butyrospermum parkii (taukmedžio svietas)
  helianthus annuus (saulėgrąžų aliejus)
  cera alba (bičių vaškas)
  calendula officinalis (medetkų aliejus)
  simmondsia chinensis (jojobos aliejus)
  melaleuca alternifolia leaf oil (arbatmedžio aliejus)

  100% ingredientų ekologiški

  BALM BALM Arbatmedžio lūpų balzamas lygina, drėkina ir maitina jūsų lūpas ar kitas zonas, kuriomis reikia pasirūpinti. Arbatmedžio eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis, taigi padeda pašalinti įvairias smulkias problemas. Visada turėkite šį balzaną po ranka ir užtepkite ant spuogelių, vabzdžių įkandimo vietų, pūslelių, įpjovimų ar įdrėskimų/

  Sertifikuotas ekologiškas produktas pagamintas Didžiojoje Britanijoje.

  BALM BALM tai pripažinimą pelniusi D.Britanijos 100% ekologiškos odos priežiūros priemonių kompanija, kurios visi produktai yra pagaminti iš plačios paskirties natūralių ir ekologiškų balzamų. Jie gali būti naudojami visam kūnui, tinka jautriai odai ir net kūdikiams. „Balm Balm“produktų asortimentui yra suteiktas „Soil Association“ekologiškų produktų sertifikatas. Kompanijos tikslas buvo sukurti prekinį ženklą, kuris būtų paprastas, skaidrus, 100% ekologiškas ir sertifikuotas bei kurį sau galėtų leisti nusipirkti kiekvienas.


  Susijusios prekės

  Arbatmedžio lūpų balzamas, ekologiškas 10ml
  Arbatmedžio eterinis aliejus 10ml
  Arbatmedžio veido balzamas 30ml
  Arbatmedžio pėdų balzamas, ekologiškas 30ml