• Arbatmedžio lūpų balzamas, ekologiškas 10ml

  • 6.50€
  • 5.52€

 • Prekės kodas: BALM007
 • Ar turime: Ne

 • Gaukite el. laišką, kai turėsime šią prekę.  Užtepkite ant suskirdusių, sausų lūpų arba ant bet kokios kitos zonos, kurią reikia sudrėkinti ir pamaitinti. Didesniems plotams išspauskite šiek tiek daugiau „Balm Balm“ balzamo, sušildykite tarp pirštų galiukų, o tada užtepkite.

  Visus „Balm Balm“ produktus reikia laikyti vėsioje vietoje (žemesnėje nei 30 °C temperatūroje). Kadangi produktai yra 100 % natūralūs, per šiltoje aplinkoje jie ištirps.

  Naudingas patarimas: jeigu keliaujant ar poilsiaujant nėra galimybės naudoti muilo, pabandykite nusiplovus rankas užtepti šio „Tea Tree lip balm“ balzamo, kaip antibakterinę drėkinamąją priemonę. Visada pasiimkite šį balzamą su savimi!

  Visi ingredientai - ekologiški.

  Butyrospermum parkii (taukmedžio sviestas)
  helianthus annuus (saulėgrąžų aliejus)
  cera alba (bičių vaškas)
  calendula officinalis (medetkų aliejus)
  simmondsia chinensis (jojobos aliejus)
  melaleuca alternifolia leaf oil (arbatmedžio aliejus)

  100% ingredientų ekologiški

  BALM BALM Ekologiškas arbatmedžio lūpų balzamas 10ml lygina, drėkina ir maitina lūpas, o jo sudėtyje esantis arbatmedžio eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis. Visada turėkite šį balzamą po ranka ir užtepkite ant spuogelių, vabzdžių įkandimo vietų, pūslelių, įpjovimų ar įdrėskimų.

  Sertifikuotas ekologiškas produktas pagamintas Didžiojoje Britanijoje.

  BALM BALM tai pripažinimą pelniusi D.Britanijos 100% ekologiškos odos priežiūros priemonių kompanija, kurios visi produktai yra pagaminti iš plačios paskirties natūralių ir ekologiškų balzamų. Jie gali būti naudojami visam kūnui, tinka jautriai odai ir net kūdikiams. „Balm Balm“produktų asortimentui yra suteiktas „Soil Association“ekologiškų produktų sertifikatas. Kompanijos tikslas buvo sukurti prekinį ženklą, kuris būtų paprastas, skaidrus, 100% ekologiškas ir sertifikuotas bei kurį sau galėtų leisti nusipirkti kiekvienas. 

  Susijusios prekės

  Arbatmedžio lūpų balzamas 7ml
  Arbatmedžio eterinis aliejus 10ml
  Ravensarų eterinis aliejus 10ml