• Raminantis Miracle aromaterapinis aliejus kūdikiams, ekologiškas 10ml

  • 15.00€
  • 9.00€

 • Prekės kodas: MLO004
 • Ar turime: Taip
 • Įlašinkite kelis „Miracle Oil“ aliejaus lašelius į indą su šiltu vandeniu arba į garintuvą - taip nuraminsite savo kūdikį prieš miegą.

  Helianthus Annuus Seed Oil (saulėgrąžų aliejus)*, Lavandula Angustifolia Oil (levandų eterinis aliejus)*, Anthemis Nobilis Flower Oil (romaninių ramunėlių eterinis aliejus)*, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Coumarin**.

   *  sertifikuotas ekologiškas
  ** iš eterinių aliejų

  MUMMA LOVE ORGANICS Raminantis Miracle aromaterapinis aliejus kūdikiams 

  100% natūralus ir ekologiškas.

  Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys skirtas nuraminti irzlius, neramius kūdikius. Dėl raminančio poveikio turinčių romaninių ramunėlių ir atpalaiduojančio levandų aliejų šis produktas padės Jūsų kūdikiui ramiau miegoti naktį. Saugus naudoti nuo gimimo.

  "Soil Association" sertifikuotas ekologiškas produktas. Pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

  MUMMA LOVE ORGANICS tai ne vieną apdovanojimą pelniusi, natūralias odos priežiūros priemones gaminanti kompanija, kuri didžiuojasi galėdama pasiūlyti platų visapusiškai ekologiškų ir gydomųjų aliejų bei balzamų asortimentą. Šie produktai yra skirti nuraminti neramius kūdikius, padėti jiems (ir jų tėvams) gerai išsimiegoti naktį bei numalšinti galimus skausmus. Produktų asortimentui yra suteiktas „Soil Association“ ekologiškų produktų sertifikatas ir jie yra registruoti kaip vegetariški produktai „Vegetarian Society“ (liet. Vegetarų draugijoje).

  Susijusios prekės

  Eukaliptų eterinis aliejus, ekologiškas 10ml
  Raminantis masažo aliejus kūdikiams, ekologiškas 100ml
  Raminantis prausiklis kūdikiams 250ml
  Mumma Love Organics

  Raminantis prausiklis kūdikiams 250ml

  11.90€