• Natūralūs levandų kvepalai 33ml EDP

  Natūralūs levandų kvepalai 33ml EDP

  • 23.00€

 • Prekės kodas: BALM055
 • Ar turime: Ne

 • Gaukite el. laišką, kai turėsime šią prekę.  Geriausia naudoti ant pulsuojančių kūno vietų (riešo, kaklo), švelniai įtrinkite į odą.

  Visi ingredientai - ekologiški.

  Lavendula Angustifolia (levandų) eterinis aliejus, grūdų alkoholis

  100% ekologiški ir natūralūs

  BALM BALM levandų kvepalai. Tai 100% natūralūs ir ekologiški kvepalai - švelnūs, klasikiniai, raminantys. Visi kvepalai iš "Balm Balm" kolekcijos  turi savo chrakterį ir gali būti naudojami po vieną arba kartu su kitais kvepalais, kad sukurtumėte būtent Jums labiausiai patinkantį kvapą ir nuotaiką. 

  Šie kvepalai pagaminti iš tik eterinių aliejų ir grūdų alkoholio, kurie yra sertifikuoti kaip ekologiški "Soil Association Organic" sertifikatu.

  BALM BALM tai pripažinimą pelniusi D.Britanijos 100% ekologiškos odos priežiūros priemonių kompanija, kurios visi produktai yra pagaminti iš plačios paskirties natūralių ir ekologiškų balzamų. Jie gali būti naudojami visam kūnui, tinka jautriai odai ir net kūdikiams. „Balm Balm“produktų asortimentui yra suteiktas „Soil Association“ekologiškų produktų sertifikatas. Kompanijos tikslas buvo sukurti prekinį ženklą, kuris būtų paprastas, skaidrus, 100% ekologiškas ir sertifikuotas.

  Susijusios prekės

  Natūralūs Ylang Ylang kvepalai 33ml EDP