• Ylang Ylang eterinis aliejus 10ml

  • 11.50€

 • Prekės kodas: BALM053
 • Ar turime: Ne

 • Gaukite el. laišką, kai turėsime šią prekę.  Atsargumo priemonės

  Eteriniai aliejai yra labai koncentruotos, natūralios medžiagos, kurias reikėtų naudoti atsargiai ir atidžiai. Nerekomenduojama grynus (neskiestus) eterinius aliejus tepti tiesiogiai ant odos – išskyrus kelis eterinių aliejų tipus, geriausia pasitarus su aromaterapijos specialistu.

  Norint naudoti tiesiogiai ant odos, eterinius aliejus reikia skiesti maišant su baziniu aliejumi. Tai reiškia, kad 5 lašus eterinio aliejaus reikia maišyti su 10 ml (vienu arbatiniu šaukšteliu) bazinio aliejaus. Kūdikiams tinka tik tam tikri eteriniai aliejai ir juos reikėtų maišyti į 10 ml bazinio aliejaus įlašinant 2 lašelius eterinio aliejaus.

  Užtikrinkite, kad eteriniai aliejai yra laikomi vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu jūs laukiatės, kenčiate nuo aukšto kraujospūdžio, širdies ligų ar kitų sutrikimų, prieš naudojimą iš pradžių pasitarkite su savo gydytoju. Taip pat konsultacijos reikėtų kreiptis ir tuo atveju, jeigu jūsų oda yra labai jautri. Prieš tepant eterinį aliejų ant jautrios odos, iš pradžių išbandykite jo poveikį ant mažo odos ploto. 

  Cananga Odorata (Ylang Ylang) ekologiškas eterinis aliejus

  100% ekologiškas

  BALM BALM Cananga Odorata (Ylang Ylang arba kvapiųjų kanangų) ekologiškas eterinis aliejus

  Augalo dalis - žiedai

  Kilmės šalis - Madagaskaras

  Sertifikuotas ekologiškas produktas.

  BALM BALM tai pripažinimą pelniusi D.Britanijos 100% ekologiškos odos priežiūros priemonių kompanija, kurios visi produktai yra pagaminti iš plačios paskirties natūralių ir ekologiškų balzamų. Jie gali būti naudojami visam kūnui, tinka jautriai odai ir net kūdikiams. „Balm Balm“produktų asortimentui yra suteiktas „Soil Association“ekologiškų produktų sertifikatas. Kompanijos tikslas buvo sukurti prekinį ženklą, kuris būtų paprastas, skaidrus, 100% ekologiškas ir sertifikuotas.
  Susijusios prekės

  Šalavijų eterinis aliejus 10ml
  Greipfrutų eterinis aliejus, ekologiškas 10ml
  Citrinų eterinis aliejus, ekologiškas 10ml
  Ylang Ylang eterinis aliejus 10ml