• Arbatmedžio eterinis aliejus 10ml

  Arbatmedžio eterinis aliejus 10ml

  • 7.50€

 • Prekės kodas: BALM009
 • Ar turime: Ne

 • Gaukite el. laišką, kai turėsime šią prekę.  Atsargumo priemonės

  Eteriniai aliejai yra labai koncentruotos, natūralios medžiagos, kurias reikėtų naudoti atsargiai ir atidžiai. Nerekomenduojama grynus (neskiestus) eterinius aliejus tepti tiesiogiai ant odos – išskyrus kelis eterinių aliejų tipus ir kai taip rekomenduoja aromaterapijos specialistas.

  Norint naudoti tiesiogiai ant odos, eterinius aliejus reikia skiesti maišant su baziniu aliejumi. Tai reiškia, kad 5 lašus eterinio aliejaus reikia maišyti su 10 ml (vienu arbatiniu šaukšteliu) bazinio aliejaus. Tokiu santykiu sumaišytas mišinys puikiai tiks veidui, kaklui ir vaikams. Kūdikiams tinka tik tam tikri eteriniai aliejai ir juos reikėtų maišyti į 10 ml bazinio aliejaus įlašinant 2 lašelius eterinio aliejaus.

  Užtikrinkite, kad eteriniai aliejai yra laikomi vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu jūs laukiatės, kenčiate nuo aukšto kraujospūdžio, širdies ligų ar kitų sutrikimų, prieš naudojimą iš pradžių pasitarkite su savo gydytoju. Taip pat konsultacijos reikėtų kreiptis ir tuo atveju, jeigu jūsų oda yra labai jautri. Prieš tepant eterinį aliejų ant jautrios odos, iš pradžių išbandykite poveikį ant mažo odos ploto.


  Melaleuca Alternifolia (arbatmedžio) ekologiškas eterinis aliejus

  Melaleuca Alternifolia (arbatmedžio arba pažangialapių mirtenių) ekologiškas eterinis aliejus

  Augalo dalis - lapai

  Kilmės šalis - Australija

  Sertifikuotas ekologiškas produktas.

  Susijusios prekės

  Arbatmedžio lūpų balzamas 7ml
  Arbatmedžio lūpų balzamas, ekologiškas 10ml
  Arbatmedžio veido balzamas 30ml
  Arbatmedžio pėdų balzamas, ekologiškas 30ml