• Mini Organic veido rinkinys, ekologiškas

  Mini Organic veido rinkinys, ekologiškas

  • 18.99€

 • Prekės kodas: BALM034
 • Ar turime: Taip
 • BALM BALM Mini Organic ekologiškas veido rinkinys

  Visi ingredientai 100% ekologiški.

  Nuostabios visų Balm Balm veido priežiūros produktų mini pakuotės, supakuotos ekologiškos medvilnės maišelyje. Rinkinį sudaro:

  Lengvas kokosų valiklis - 15ml

  Šis valiklis pagamintas iš frakcionuoto kokosų aliejaus, kuris yra mechaniniu būdu išgautas iš tyro kokosų sviesto, nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Tokiu būdu gaunamas nepaprastai lengvas aliejus, kurį lengva nuplauti vandeniu.

  Šis valiklis yra toks švelnus, kad jį galima naudoti net ir akių makiažo valymui, tačiau jeigu naudosite drėgną marlės gabalėlį, šios priemonės dėka kruopščiai nuvalysite savo odą.

  Naudojimas

  Šiek tiek „Coconut Cleanser“ valiklio įpilkite į delną, o tada pirštų galiukais užtepkite ant veido ir kaklo. Nuvalykite drėgnu kosmetiniu vatos diskeliu. Jeigu norite nuvalyti kruopščiau, tada sudrėkinkite marlės gabalėlį karštame vandenyje ir uždėkite ant tų zonų, ant kurių užtepėte valiklį. Palikite kelioms minutėms, o tada nuvalykite. Retkarčiais marlės medžiagą praskalaukite.

  Hamamelių tonikas - 15ml

  Šis tonikas yra pagamintas iš sodinių hamamelijų distiliato, augalinio glicerino ir šlakelio valomojo grūdų alkoholio.

  Tai švelnus, tačiau drauge ir efektyvus būdas sutraukti išsiplėtusias odos poras, nuraminti uždegimo kankinamą odą ir kovoti su odos riebumu. Jūsų oda bus atgaivinta ir tonizuota.

  Naudojimas

  Nedidelį kiekį toniko užpilkite ant drėgno kosmetinio vatos diskelio ir naudokite valiklio nuvalymui nuo veido ir kaklo arba paprasčiausiai tada, kai reikia atgaivinti odą. 100 % ekologiška odos valymo, tonizavimo ir maitinimo priemonė, kurios dėka jūsų oda taps tiesiog nuostabi.

  Little Miracle erškėtuogių serumas - 10ml

  Šis serumas yra pagamintas iš prabangių ir grynų pernešančių aliejų, kurie savo struktūra yra tokie panašūs į mūsų odą, kad yra akimirksniu stebuklingai sugeriami ir nepalieka jokio riebumo pojūčio.

  Šis nuostabus ir sodrus erškėtuogių, simondsijų ir arguklės aliejų mišinys, kuriame gausu ir bosvelijų, sodinių hamamelijų, imbierinių citrinžolių, kadagių ir mandarinų eterinių aliejų, tikrąja ta žodžio prasme pamaitins jūsų odą, leis jai kvėpuoti ir suteiks atjauninantį efektą.

  Naudojimas

  Naudokite šį serumą atskirai, dienai ir nakčiai, arba kartu su kremu, kad dar labiau pamaitintumėte savo odą.

  Kinrožės veido kaukė - 4g

  Dėl švelnaus, tačiau drauge efektyvaus rudųjų ryžių miltų, maltos kinrožės ir tankiažiedės pelargonijos eterinio aliejaus ši veido kaukė tobulai tinka jūsų odos valymui ir atnaujinimui.

  Naudojimas

  Į apytiksliai vieną valgomąjį šaukštą „Hibiscus Face Mask“ įpilkite šiek tiek šilto vandens. Gerai išmaišykite, kol gausite pastos konsistenciją. Gautą mišinį tepkite ant veido ir palikite 10-iai minčių arba tol, kol išdžius. Prieš nuplaudami kaukę, iš pradžių ją šiek tiek sudrėkinkite ir švelniai įmasažuokite į odą, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles, o tada pilnai nuplaukite kaukės likučius.

  Ekologiška daugkartinė servetėlė (marlė)


  Susijusios prekės