• Apie mus

  „Lanikai“ pavadinimo kilmė veda mus į idilišką Lanikai paplūdimį Oahu saloje, Havajuose, o havajiečių kalboje šis žodis reiškia „dangiškoji jūra“. LANIKAI ORGANIC yra duoklė Havajų saloms, kurių gamta ir žmonės buvo šios veiklos įkvėpimo šaltinis.

  LANIKAI ORGANIC – tai kruopščiai atrinkti sertifikuotos, ekologiškos kosmetikos ir namų tekstilės gaminiai visai šeimai ir namams.

  EKOLOGIŠKA. PATIKIMA. TIKRA.
  Mūsų tikslas – dirbti prasmingai ir būti atsakingiems už kiekvieną mūsų produktą, todėl atstovaujame tik pripažintus ir patikimus ekologiškos kosmetikos ir namų tekstilės gamintojus, kurie garantuoja kiekvieno produkto sudedamąsias dalis, pakuotę, gamybos ir logistikos procesus, rūpinasi aplinkosauga, gyvūnų teisėmis ir tvaria plėtra.

  Kaip žinoti, kad siūlomi ekologiški produktai tikrai patikimi ir saugūs naudoti? Ar kosmetikos priemonės tikrai puoselėja odą ir plaukus, ar šį laikiną efektą kuria cheminiai priedai?

  LANIKAI ORGANIC siūlo rinktis tik sertifikuotas ekologiškas priemones, nes daugybė parduotuvėse siūlomų neva ekologiškų iš tikrųjų yra nesaugios naudoti. Mūsų produktų saugumą ir ekologiškumą užtikrina „Soil Association Organic“ sertifikatas, todėl mūsų priemones drąsiai gali vartoti visa šeima, taip pat ir veganai. Lanikai Organic kosmetikos priemonių sudėtyje nėra kenksmingų komponentų – parabenų, sulfatų, mineralinių aliejų, sintetinių kvapų, dažiklių ir žalingų chemikalų.

  Pasirinkite teisingą kelią rūpinantis savimi, savo šeima ir jus supančia aplinka. O tai galite padaryti jau šiandien.


  Tikimės, kad mes esame tai, ko ieškojote :)